Koncert “Najpiękniejsze Melodie Świata”

Koncert pt. Najpiękniejsze melodie świata

Burmistrz Pruszcz Gdańskiego oraz Dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pruszczu Gdańskim serdecznie zapraszają na koncert pt. Najpiękniejsze melodie świata.

Program, wykonawcy

W programie: arie operetkowe i musicalowe, pieśni Fryderyka Chopina i Stanisława Moniuszki, piosenki — lata 20, 30, a także standardy i improwizacje jazzowe w wykonaniu artystów scen warszawskich:

EWY MIKULSKIEJ — kontralt

Śpiewaczka Polskiej Opery Królewskiej w Warszawie, Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku — Wydział Wokalno-Aktorski, Pedagogika Muzyczna.

KINGI MIKULSKIEJ — wokalistka

Absolwentka Studia Wokalnego im. Jerzego Wasowskiego w Warszawie — Jazz i Muzyka Estradowa, Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Kulturoznawstwo.

ANDRZEJA MIKULSKIEGO — fortepian

Absolwent Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie i Konserwatorium Muzycznego w Lyonie we Francji, Doktor Sztuki.

Kiedy, gdzie

🎼Koncert odbędzie się 4 lutego 2024 r. — niedziela — o godz. 17:00 w siedzibie biblioteki przy ul. Wojska Polskiego 34.

WSTĘP WOLNY!