Fantastyczna jesień w gminie Kolbudy

Fantastyczna Jesień – projekt realizowany przez Stowarzyszenie Aktywności Kulturalnej i Sportowej SAKiS wraz z Gminą Kolbudy. Program spotkań:

• 18 września – w świat gier fabularnych (RPG) wprowadzi Wojciech Tremiszewski – aktor, reżyser, edukator i członek kabaretu Limo.
  • 23 października – impreza Planszogranie organizowana wraz z ALEplanszowki.pl
  • 27 listopada – o relacjach książek z nowymi mediami opowie Krzysztof Piersa – autor poradników “Komputerowy ćpun”, “Trener Marzeń” oraz serii fantastycznej “Kosmiczne Bobry”. Ponadto będzie można obejrzeć wystawę komiksu jaką przygotuje Jacek Frąś – rysownik komiksów, malarz, muzyk wraz ze swoimi uczniami
  • 4 grudnia – spotkanie z Maciejem Kośmickim – doktorantem i starszym technikiem na Wydziale Socjologii UAM, autorem kanału Youtube Maciek i Klocki, gdzie opowiada o zabawkach konstrukcyjnych, głównie klockach LEGO.
  • Ponadto w planach 10 planszówkowych poranków, 10 sesji gier fabularnych dla dzieci i 10 sesji dla dorosłych gdzie przetestowane zostaną różne systemy RPG.