Koncert Moniuszkowski w Kolbudach

W niedzielę 18 września 2022 r. o godzinie 19.00 w kościele pw. Św. Floriana w Kolbudach odbędzie się Koncert Moniuszkowski. Usłyszymy utalentowaną i wielokrotnie nagradzaną wokalistkę Karolinę Borowczyk – stypendystkę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wystąpi ona z towarzyszeniem Witosławy Frankowskiej (fortepian). Publiczność będzie miała również okazję wysłuchać utworów Stanisława Moniuszki, zaaranżowanych na gitarę, w wykonaniu Marcina Kozioła oraz improwizacji jazzowych na tematy moniuszkowskie granych przez Ignacego Wiśniewskiego na fortepianie. Zaśpiewa także gminny chór Camerata Santa Cecilia pod dyrekcją Tatiany Adamkowicz, z towarzyszeniem Aleksandry Andrearczyk (fortepian).

Parafia św. Floriana w Kolbudach, ul. gen. Józefa Wybickiego 34