Biegi Wokół Bursztynowej Góry

Jubileuszowa X edycja Biegów Wokół Bursztynowej Góry w ramach największej imprezy biegowej w Polsce północnej „Kaszuby Biegają” odbędzie się w niedzielę 21 sierpnia w Bąkowie – „Kolbudzka ’10”, „Kolbudzka ‘5” oraz biegi dzieci i młodzieży. Miłośnicy aktywności fizycznej z całej Polski przyjadą do gminy Kolbudy, aby sprawdzić się na urokliwej i cenionej przez biegaczy trasie wokół Bursztynowej Góry.

Rozpoczęcie imprezy planowane jest na godz. 8.50 biegiem na 5 km. O godz. 10.00 ruszy rywalizacja dzieci i młodzieży w ramach cyklu „Małe Kaszuby Biegają”.

Start biegu głównego X „Kolbudzkiej ’10” zaplanowano na godz. 11.00.

W ramach wydarzenia odbywać się będą również bezpłatne biegi towarzyszące na 1200 (godz. 9.30) i 100 m (godz. 9.50). Wszystkie informacje dot. wydarzenia można znaleźć na stronie http://biegkolbudy.cyklkb.pl/ Zapisy on-line trwają do środy 17 sierpnia na stronie https://zapisy.info/ Będzie istniała także możliwość zapisów w dniu imprezy.

Zapisy online potrwają do środy 17 sierpnia na stronie apisy.info Będzie istniała także możliwość zapisów w dniu imprezy.