do 15 listopada / Dziedzictwo historyczne – konkurs fotograficzny

Stowarzyszenie Traugutt.org serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie poświęconym dziedzictwu historycznemu powiatu gdańskiego. Czekamy na Wasze fotograficzne interpretacje tematu związanego z kulturą, tradycją, historią, architekturą lub krajobrazem naszego najbliższego otoczenia.
Patronat honorowy nad konkursem “Dziedzictwo historyczne powiatu gdańskiego” objął Marian Cichon – Starosta Powiatu Gdańskiego.

Łączna pula nagród wynosi 2 500,00 PLN.
Regulamin oraz wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej www.traugutt.org.

Prace w formie cyfrowej należy przesyłać pod adres konkurs@traugutt.org do 15 listopada 2021 r.
Konkurs jest realizowany w ramach zadania Zorganizowanie imprezy promującej kulturę i tradycję Powiatu Gdańskiego i współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim.