Gastronomia i noclegi

 

 

 

 

Gastronomia

• Restauracja Patrizio ul. Ordynacka 1 Bąkowo tel.  696 790 097, e-mail: restauracja@patrizio.com.pl www.patrizio.com.pl

• Restauracja Pousada Kumaki ul. Wieczornych Mgieł 21 Bąkowo tel. 58 573 22 22, 505 222 212, e-mail: pousada@kumaki.pl www.pousada.pl

• Cedrowy Dworek ul. Osadników Wojskowych 39a Cedry Wielkie tel. 58 683 10 00, 58 683 11 10, e-mail: recepcja@cedrowydworek.pl www.cedrowydworek.pl

• Żuławski Dwór ul. Cedrowa 4 Grabiny Zameczek tel. 58 534 296 961, 608 765 113, e-mail: kontakt@zulawskidwor.pl www.zulawskidwor.pl

• Gościniec dla Przyjaciół Hilary Kleszczewo 18 tel. 58 682 83 81, e-mail: gosciniec.wyczechowo@wp.pl www.gosciniecdlaprzyjaciol.com.pl

• Pizzeria Stara Kuźnia ul. Wybickiego 11 Kolbudy tel. 58 718 76 76, 722 799 277 e-mail: kuzniakris@wp.pl www.pizzeriastarakuznia.pl

• Bar Torii Sushi Plac Afrodyty 3/3, 80-180 Kowale tel. 58 662 60 60, e-mail:www.toriisushikowale@gmail.com www.facebook.com/toriisushikowale

• Karczma Stara Wozownia ul. Wybickiego 39 Lublewo tel. 501 020 510, e-mail: starawozownia@op.pl www.starawozownia.wix.com/karczma-lublewo

• Zajazd Korona ul. Tczewska 19 Łęgowo tel. 58 682 85 20, 723 111 900, e-mail: zibek.s@wp.pl www.zajazdkorona.pl

• Restauracja Rodzinna (Hotel Otomin) ul. Żurawia 2 Otomin tel. 58 303 99 47, e-mail: hotelotomin@home.pl www.hotelotomin.pl

• Restauracja Tabun (Ośrodek Tabun) ul. Konna 29 Otomin tel. 58 303 97 10, e-mail: tabun@kuznia.net www.tabun.kuznia.net

• Restauracja w Hotelu Kozi Gród ul. Leśników 3 Pomlewo tel. 604 081 506, e-mail: bartosz@kozigrod.pl www.kozigrod.pl

• Bar Mleczny Stodoła ul. Wita Stwosza 14 Pruszcz Gdański tel. 781 822 220, e-mail: annanowak48@wp.pl www.facebook.com/barmlecznystodola

• Bar Saigon ul. Grunwaldzka 40a Pruszcz Gdański tel. 58 683 47 94, e-mail: - www.facebook.com/barsaigonpruszcz

• Bar Smaczek ul. Polskich Kolejarzy 27 Pruszcz Gdański tel. 58 682 31 50, e-mail: - www.facebook.com/BarSmaczek

• Bar Zacisze ul. Powstańcow Warszawy 5 Pruszcz Gdański tel. 58 683 53 20, e-mail: zacisze.pruszcz@gmail.com www.facebook.com/bar.zacisze

• Bistro Wyjątkowe Smaki ul. Niepodległości 10 Pruszcz Gdański tel. 785 764 327, e-mail: bistro@wyjatkowe-smaki.pl www.wyjatkowe-smaki.pl

• Kazoku Sushi ul. Kossaka 4 Pruszcz Gdański tel. 794 610 510 e-mail: - www.kazokusushi.pl

• Kolorowy Pieprz Bistro Box ul. Domeyki 7 Pruszcz Gdański tel. 533 805 810 e-mail: kontakt@kolorowypieprz.pl www.kolorowypieprz.pl

• Pierogarnia Pruszcz ul. Grunwaldzka 26 Pruszcz Gdański tel. 511 516 511 e-mail: - www.pierogarniapruszcz.pl

• Pizzeria Gruby Benek ul. Powstańców Warszawy 2 Pruszcz Gdański tel. 58 77 33 666, 661 410 410, e-mail: pruszcz.gdanski@grubybenek.pl www.grubybenek.pl

• Restauracja Bursztynowa (Hotel Górski) ul. Grunwaldzka 64 Pruszcz Gdański tel. 58 691 78 10, 58 691 04 80, e-mail: hotel@hotelgorski.com www.hotelgorski.com

• Restauracja Kameleon Al. Księdza Waląga 3 Pruszcz Gdański tel. 663 669 667, e-mail: restauracjakameleon@gmail.com www.restauracja-kameleon.eu

• Restauracja Piano (Hotel Chopin) ul. Chopina 28 Pruszcz Gdański tel. 58 713 96 10, 509 910 862, e-mail: recepcja@hotelchopin.gda.pl www.hotelchopin.gda.pl

• Restauracja u Jakuba ul. Wojska Polskiego 9 Pruszcz Gdański tel. 58 682 36 14, 602 249 828, e-mail: biuro@ujakuba.eu www.ujakuba.eu

• Restauracja z ikrą ul. Feliksa Stamma 2 Pruszcz Gdański tel. 607 880 237, e-mail: rezerwacje@restauracjazikra.pl www.restauracjazikra.pl

• SevenSPORTS Bar & Restaurants ul. Mickiewicza 1 Pruszcz Gdański tel. 887 778 000, e-mail: - www.sevensports.pl

• Zawijane Bistro ul. Jana z Kolna 1 Pruszcz Gdański tel. 58 713 91 51, 731 400 402 e-mail: kontakt@kaskadasmaku.pl www.zawijanebistro.jimdo.com

• Karczma Przywidzka ul. Gdańska 9 Przywidz tel. 58 682 51 17, 501 042 424, e-mail.: kontakt@karczmaprzywidzka.pl www.karczmaprzywidzka.pl

• Pierogarnia (Pensjonat Zielona Brama) ul. Gdańska 26 Przywidz tel. 509 846 433, e-mail: przywidz@zielonabrama.com.pl www.zielonabrama.com.pl

• Restauracja & Pizzeria Filmowa ul. Piłsudskiego 11 Rotmanka tel. 503 150 503, e-mail: kontakt@filmowa.com.pl www.filmowa.com.pl

• Marilyn Bar ul. Starogardzka 42-44 Straszyn tel. 58 691 00 55, 503 398 399 e-mail: - www.marilyn-bar.pl

• Pizzeria Mona ul. Spokojna 33 Straszyn tel. 58 682-02-60, 602-574-951 e-mail: - www.pizzeria-mona.pl

• Restauracja Nad Motławą ul. Gdańska 9 Suchy Dąb tel. 58 682 86 15, e-mail: nadmotlawa@op.pl tel. 58 682 86 15 www.nadmotlawa.pl

• Restauracja Rybie Żeberko ul. Młyńska 2 Żukczyn tel. 58 691 14 83, 519 595 860, e-mail: biuro@dommlynarza.pl www.dommlynarza.pl

Noclegi

• Cedrowy Dworek ul. Osadników Wojskowych 39a Cedry Wielkie tel. 58 683 10 00, 58 683 11 10, e-mail: recepcja@cedrowydworek.pl www.cedrowydworek.pl

• Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Dorota Czapielsk 51 tel. 58 682 72 59, 886 376 540, osrodek@lapino.pl www.lapino.pl

• Pensjonat Noce i Dnie Cząstkowo 43 tel. 58 683 73 83, 600 042 677, pensjonat@noceidnie.com www.noceidnie.com

• Villa Sentoza Cząstkowo 49 tel. 58 300 08 30, 694 422 698, info@sentoza-golf.pl www.sentoza-golf.pl

• Żuławski Dwór ul. Cedrowa 4 Grabiny Zameczek tel. 58 534 296 961, 608 765 113, e-mail: kontakt@zulawskidwor.pl www.zulawskidwor.pl

• Gospodarstwo agroturystyczne Jaworowo ul. Sosnowa 2 Jagatowo tel. 58 683 22 53, 504 092 404, e-mail:  jaworowo@op.pl www.jaworowo.eu

• Hotel Venus Łapino 197 tel. 58 682 77 32, e-mail: recepcja@hotelvenus.pl www.hotelvenus.pl

• Ośrodek Wypoczynkowy Roma Łapino tel. 666 321 666, e-mail: recepcja@romalapino.pl www.wypoczynekroma.pl

• Hotel Pod Lipami ul. Tczewska 57 Łęgowo tel. 58 692 04 06, 58 683 76 70, e-mail: hotel@pod-lipami.com.pl www.pod-lipami.com.pl

• Zajazd Korona ul. Tczewska 19 Łęgowo tel. 58 682 85 20, 723 111 900, e-mail: zibek.s@wp.pl www.zajazdkorona.pl

• Gospodarstwo agroturystyczne Agrotur ul.Turystyczna 5 Nowa Wieś Przywidzka tel. 58 682 57 50, 602 806 144, e-mail: agro@go2.pl www.agro.of.pl

• Hotel Otomin ul. Żurawia 2 Otomin tel. 58 303 99 47, e-mail: hotelotomin@home.pl www.hotelotomin.pl

• Gospodarstwo agroturystyczne Swojak ul. Słoneczna 61 Otomin tel. 58 324 57 25, swojakotomin@gmail.com www.swojak.com

• Ośrodek Tabun ul. Konna 29 Otomin tel. 58 692 07 80, tabun@kuznia.net www.tabun.kuznia.net

• Hotel Kozi Gród ul. Leśników 3 Pomlewo tel. 58 303 97 10, 601 610 453, kozigrod@kozigrod.pl www.kozigrod.pl

• Hotel Górski ul. Grunwaldzka 64 Pruszcz Gdański tel. 58 691 78 10, 58 691 04 80, e-mail: hotel@hotelgorski.com www.hotelgorski.com

• Hotel Chopin ul. Chopina 28 Pruszcz Gdański tel. 58 713 96 10/11, 58 713 96 12, e-mail: recepcja@hotelchopin.gda.pl www.hotelchopin.gda.pl

• Karczma Przywidzka ul. Gdańska 9 Przywidz tel. 58 682 51 17, 501 042 424, e-mail: kontakt@karczmaprzywidzka.pl www.karczmaprzywidzka.pl

• Hotel i pensjonat Zielona Brama ul. Gdańska 26 Przywidz tel. 58 682 51 55, 509 870 705, e-mail: noclegi@zielonabrama.com.pl www.zielonabrama.com.pl

• Camping nr 20 ul. Gdańska 19 Przywidz tel. 58 682 52 65, 602 62 30 91, e-mail: biuro@camping.vti.pl www.camping.vti.pl

• Hobbitowe Wzgórza ul. 3Spacerowa Przywidz tel. 722 280 000 e-mail: biuro@hobbitowewzgorza.pl www.hobbitowewzgorza.pl

• Lawendowa Osada ul. Młyńska 6A Przywidz tel. 511 975 929 e-mail: kontakt@lawendowaosada.pl www.lawendowaosada.pl

• Pensjonacik Marzenie Trakt Leśny 3 Przywidz tel. 58 682 54 63, 509 622 702, www.pensjonacikmarzenie.nocowanie.pl

• Hotel Gregor ul. Tczewska 1A Pszczółki tel. 58 320 55 00,  603 064 670, e-mail: hotel@gregor-sa.com.pl www.hotel.gregor-sa.com.pl

• Zielona Farma ul. Bałtycka 30 Rokitnica tel. 601 691 313, e-mail: noclegi@zielonafarma.eu, www.zielonafarma.eu

• Pokoje Gościnne U kolarza ul. Leśna 1 Różyny tel. 58 683 93 13, 691 383 183, e-mail: pokoje.ukolarza@wp.pl, www.noclegiukolarza.pl

• Hotel Merkury Objazdowa 8 Straszyn tel. 58 682 00 99, 607 568 306, www.hotelmerkury.pl

• Pokoje gościnne Przytulny Dom Sucha Huta 21 tel. 510 933 414, e-mail: przytulnydom@kaszubydlaciebie.pl www.kaszubydlaciebie.pl

• Gospodarstwo Orzechowe Ranczo ul. Świerkowa 11 Wiślina tel. 609 821 982, 502 316 823, e-mail: ulta@poczta.onet.pl www.orzechoweranczo.nocowanie.pl

• Hotel Dom Młynarza ul. Młyńska 2 Żukczyn tel. 58 691 14 83, 519 595 860, e-mail: biuro@dommlynarza.pl www.dommlynarza.pl