Rajd Polacy Gdańskich Wyżyn

III historyczny rajd rowerowy – Polacy Gdańskich Wyżyn odbędzie się 22 września 2018 roku.

Start o godz. 8.00 z parkingu przed Dworcem PKP w Pruszczu Gdańskim (od strony ul. Dworcowej). Zakończenie planowane jest około godz. 17.00 w Czerniewie.Trasa rajdu: Pruszcz Gdański – Cieplewo – Skowarcz – Pszczółki – Żelisławki – Sobowidz – Klępiny – Ulkowy – Łoguszewo – Kaczki – Trąbki Wielkie – Elganowo – Postołowo – Cząstkowo. W porze obiadowej na wszystkich uczestników czekać będzie ciepły posiłek. Całość trasy to około 40 km po drogach asfaltowych, leśnych, szutrowych i błotnistych. Na uczestników czeka sporo ostrych podjazdów w trudnym terenie. Rajd dla rowerów górskich i trekingowych. Koszt udziału w rajdzie wynosi 15,00 PLN. Zgłoszenia należy przesyłać tylko i wyłącznie za pomocą portalu evenea.pl w terminie 4 września – 20 września 2018 r.

Polacy Gdańskich Wyżyn – III Historyczny Rajd Rowerowy to wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Traugutt org ze środków Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim w ramach realizacji zadań publicznych Powiatu Gdańskiego w roku 2018 pod nazwą „Zorganizowanie imprezy turystycznej promującej walory turystyczne Powiatu Gdańskiego”. Organizatorzy: Stowarzyszenie Traugutt org, Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim.

22.09.2018-rajdrowerowy-plakat