Rockblu Przywidz Festiwal

ROCKBLU PRZYWIDZ FESTIWAL odbędzie w niedzielę 13 sierpnia 2017 roku. W tym roku uhonorowany zostanie zespół Golden Life, który święci jubileusz 30-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji odbędzie się wyjątkowy urodzinowy koncert, podczas którego wraz z muzykami pochodzącymi z Gdańska wystąpią: Marek Kościkiewicz – DeMono, Krzysztof Skiba – Big Cyc, Krzysztof Jaworski – Harlem, Tomek Lipiński – Tilt, Brygada Kryzys oraz Tymon Tymański – Kury, Tymon&TheTransistors.

Zaproszeni goście zagrają i zaśpiewają wraz z jubilatami największe przeboje popularnych Goldenów – Oprócz Błękitnego Nieba, Helikopter czy Dobra, Dobra, Dobra. Będzie można również usłyszeć przeboje z najnowszej płyty Golden Life, zatytułowanej Siedem.  Ponadto na Festiwalu wystąpi trójmiejski zespół Radio Bagdad, który zagra swój debiutancki album Słodkie Koktajle Mołotowa oraz zespoły Konsternacja i Absyntia.

Przy okazji Festiwalu, po raz trzeci odbędzie się tradycyjny jarmark, na którym zjawią się producenci produktów regionalnych. Również po raz trzeci odbędzie się ceniony przez publiczność zlot oldtimerów czyli zabytkowych aut, których właściciele licznie przybywają na Festiwal.  Jak co roku nie zabraknie kulinarnych atrakcji, z których słynie gmina. Całość uzupełnią pokazy i atrakcje przygotowane dla całych rodzin.

Miejsce: Bulwar Czerwonych Gitar, Przywidz, czas trwania: 12:00 – 22:00. Wstęp: bezpłatny

13.08.2017-rockblu-plakat